نماد اعتماد الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی موبایل باما دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. دریافت این نماد نشان دهنده ثبت اطلاعات مالک وب سایت و دریافت ضمانت های لازم از مراجع ذیصلاح  در سامانه این مرکز بوده و آدرس و شماره تلفن و همچنین نشانی پست الکترونیک این فروشگاه در دوره های سه ماهه کنترل و راستی آزمائی میگردد.

نماد ساماندهی و اعتماد الکترونیکی

این فروشگاه جهت حفظ امنیت ارتباطی  و حفظ و حراست از اطلاعات مشتریان خود پروتکل SSL بر روی سرور خود راه اندازی نموده تا تمامی اطلاعات و ارتباطات کاربران بصورت رمزنگاری شده تبادل گردد. شما کاربران علامت این پروتکل را بصورت یک قفل سبز رنگ در ابتدای نشانی سایت و همچنین شروع آدرس سایت با https را ملاحظه می نمائید. بر این اساس نیز نشان اعتماد الکترونیکی به صورت دو ستاره به این فروشگاه اختصاص یافته است.

نماد ساماندهی

همچنین بر اساس همین نماد اعتماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک، این فروشگاه اینترنتی موفق گردیده است در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام نموده و موفق به کسب نشان ساماندهی پایگاههای اینترنتی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این وزارتخانه گردیده است .

پرداخت های امن و قابل پیگیری

در این فروشگاه جهت پرداخت آنلاین از دو درگاه بانکی بانک ملت و بانک پاسارگاد استفاده شده است تا مشتریان و کاربران گرامی با خیالی آسوده اقدام به پرداخت خریدهای خود بصورت آنلاین نمایند و از شرکت ها و وب سایتهای ثالث جهت انجام تراکنش بانکی استفاده نگردیده و صفحات پرداخت مستقیماً به درگاههای اینترنتی این دو بانک در سامانه شاپرک متصل میگردند.لازم به ذکر است که در این صفحات نام پذیرنده فروشگاه موبایل باما ذکر گردیده و همچنین آدرس صفحات آنان نیز با https آغاز میگردد. همچنین جهت آن دسته از عزیزانی که مایل به پرداخت آنلاین نمی باشند امکان پرداخت وجه خرید خود بصورت کارت به کارت نیز فراهم گردیده است.

همچنین آدرس این فروشگاه اینترنتی و همچنین شماره تماس و پست الکترونیک این فروشگاه نیز در صفحات مختلف و همچنین در برگه تماس باما درج گردیده تا کاربران و مشتریان گرامی به راحتی با این فروشگاه در ارتباط باشند.

تمامی این موارد جهت جلب نظر اعتماد شما عزیزان و داشتن تجربه ای شیرین از یک خرید آگاهانه مهیا گردیده اند وامیدواریم در این مسیر موفق بوده باشیم.

در پایان از حسن توجه شما عزیزان و اعتماد شما سپاسگذاریم.

با تشکر – مدیریت فروشگاه اینترنتی موبایل باما