هواوی Mate 9 را در سه نسخه متفاوت عرضه خواهد کرد

امروز تصویری از هواوی Mate 9 منتشر شد که وجود سه رنگ متفاوت در این محصول را مطرح می کند. در عین حال با توجه به این تصویر، شایعاتی که پیشتر در خصوص این پرچمدار مطرح شده بود مهر تاییدی دریافت می کنند. با توجه به این رندرها می توان نتیجه گرفت که نسخه ای از این محصول جدید هواوی از ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای حافظه برخوردار خواهد بود. در ادامه با موبایل باما همراه باشید.

تصویر تبلیغاتی که گفته می شود توسط کمپانی هواوی تهیه شده به بیرون از این کمپانی درز کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این تصویر بیانگر عرضه میت ۹ در سه نسخه متفاوت است. یک نسخه با ۴ گیگ رم و ۶۴ گیگ فضای حافظه داخلی و در سه رنگ و به قیمت ۴۸۰ تا ۵۱۰ دلار عرضه خواهد شد. نسخه دیگر از۴ گیگ رم به همراه ۱۲۸ گیگ فضای حافظه داخلی برخوردار است و در پنج رنگ متفاوت خودنمایی خواهد کرد. این نسخه قیمتی معادل ۵۸۵ دلار خواهد داشت. بالارده ترین مدل نیز با ۶ گیگ رم به همراه ۲۵۶ گیگ فضای حافظه داخلی معرفی و با قیمت ۷۰۵ دلار راهی بازار می شود.

هواوی Mate 9 با پردازنده Kirin 960 ساخت کمپانی هواوی پردازش خود را انجام می دهد. دوربین اصلی دوال ۲۰ مگاپیکسلی ساخت کمپانی لایکا، پورت USB Type-C و بهره مندی از اندروید ۷٫۰ نوقا با رابط کاربری Emotion UI 5 هواوی را نیز باید به سایر مشخصات بیفزاییم.
به نظر می رسد هواوی قصد دارد ماه نوامبر از این محصول رونمایی کند.

هواوی
متبع: تک شات

جهت خرید این گوشی میتوانید به اینجا مراجعه نمائید.