در حال حاضر سه روش جهت ارسال محصولات خریداری شده از این فروشگاه درنظر گرفته شده است که در آینده نزدیک نیز جهت رفاه مشتریان گرامی بستر چند روش دیگر نیز مهیا خواهد گردید.

  • پست پیشتاز: با توجه به پوشش سراسری ارائه خدمات پستی از سوی شرکت پست، کلیه محصولات خریداری شده شما عزیزان گرامی در خارج از شهر شیراز از طریق پست پیشتاز و به آدرس اعلامی از سوی شما در هنگام خرید ظرف ۲۴ ساعت کاری تحویل شرکت پست خواهد گردید. لازم به ذکر است کد پیگیری مرسوله ارسالی در قسمت “سفارش های من” از سوی مشتریان گرامی قابل ملاحظه خواهد بود و می توانید با مراجعه به سایت شرکت پست (قسمت رهگیری مرسولات پستی) مرسوله خود را پیگیری نمائید.

تذکر: این فروشگاه متعهد می باشد تا در اسرع وقت محصولات خریداری شده را تحویل شرکت پست نماید لذا پس از آن تاخیر در تحویل مرسوله به عهده این فروشگاه نمی باشد.

  • باربری (برون شهری): یکی دیگر از روشهای ارسال پیش بینی شده از سوی این فروشگاه ارسال مرسوله شما از طریق باربری می باشد. در این روش مرسوله سریعتر به دست شما عزیزان می رسد اما امکان ارسال مرسوله به تمامی شهرهای کشور پهناورمان وجود نداشته و در خارج از استان فارس فقط ارسال به مراکز استان میسر می باشد اما در داخل استان فارس امکان ارسال به تمامی نقاط شهری از این طریق وجود دارد.

تذکر: هزینه ارسال مرسوله از فروشگاه تا باربری به عهده این فروشگاه بوده و هزینه باربری بصورت “پس کرایه” از مشتری هنگام تحوبل مرسوله از سوی شرکت باربری دریافت می گردد لذا در این روش هیچ هزینه ای بابت ارسال هنگام خرید از مشتری از سوی این فروشگاه دریافت نمی گردد.

  • ارسال رایگان(در سطح شهر شیراز): جهت رفاه حال خریداران محترم از این فروشگاه کلیه محصولات خریداری شده در سطح شهر شیراز بصورت رایگان و با هماهنگی با مشتریان جهت حضور در محل آنان در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد گردید.